Kurumsal

Kurumsal

Aktif Motors, yedek parça ekosistemine katkı sunmak amacıyla 2019 yılında kuruldu. Online yedek parça sektöründe güvenilir bir portal olma misyonu taşıyan Aktif Motors, farklı marka araçların farklı yedek parçalarını tedarik etmektedir.

Aktif Motors online yedek parça mağazasında; Audi yedek parça, Mercedes yedek parça, Volkswagen yedek parça, BMW yedek parça, Opel yedek parça ve Ford yedek parça temin edilebilmektedir. Platformda, gerçek stoklar listelenmektedir. En kaliteli yedek parçaları en uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen Aktif Motors, ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir.

Aktif Motors; orijinal oto yedek parça ve yan sanayi oto yedek parça gibi farklı ürün kategorilerinde müşterilerin ihtiyaçlarına göre çözümler sunmaktadır. Yedek parça hizmetlerinde alanında uzman bir ekip destek sağlamaktadır. Türkiye’nin her iline kargo ile oto yedek parça teslimatı yapılabilmektedir. İthal yedek parça ya da yerli yedek parça hizmetleri ile her bütçeye uygun fiyat stratejisi uygulanmaktadır.

Oto yedek parça e-ticaretinde bölgenin öncü markalarından biri olma vizyonu taşıyan Aktif Motors; online yedek parça siparişi, iade, değişim, ücretsiz kargo ve kampanyalı ürünler gibi avantajları ile sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.